13 rocznica

13 lat minęło jak jeden dzień!!! I mało i dużo. 22 maja 1999 wraz z 13 współbraćmi z rąk Jego Eminencji Ks. Abp. Alfonsa Nossola (diecezja opolska: Piotrek, Marek, Sebastian, Ryszard, Marcin i ja) i z rąk Jego Eminencji Bp. Jana Wieczorka (diecezja gliwicka: Przemysław, śp. Andrzej 06.03.2008, Jerzy, Rafał, Piotr, Krystian, Jacek) przyjęliśmy święcenia kapłańskie. To był niezapomniany dzień i bardzo ważny!!! Dlaczego? Bo jeden jedyny na całe życie, a ważny bo wciąż staje się siła we wszelkich przeciwnościach. Nie pozwala zapomnieć, że to wszystko dla Niego!!! To wcale nie oznacza, że jak po maśle. Świętej pamięci Babcia Zosia mówiła: pamiętaj wnuku życie jest jak róża tylko trzeba nauczyć się chodzić po kolcach. I po tym mało lub dużo, jak kto woli, coraz bardziej zaczynam rozumieć!!!

Boże powołałeś mnie
I. Boże powołałeś mnie Boże Ty wezwałeś mnie
Ty pragniesz mnie posłać bym głosił słowa Twe
Boże na wezwanie Twoje daję Tobie serce me
Boże nie mogę zrozumieć miłości którą dałeś mi

Ref. Dziękuję Tobie o Panie dziękuję za miłość Twą
Dziękuję za powołanie które dałeś mi
To będzie dla mnie szczęśliwy dzień
Gdy włożysz na mnie swe ręce
To ze szczęścia dusza ma śpiewa słowa te

II. Panie skąd ta hojność Twoja
Panie czemu właśnie ja
Wcale nie zasłużyłem na miłość którą dałeś mi

Dziękuję Bogu i ludziom, tych których spotkałem na drodze mojego życia w Głuchołazach, Kluczborku, Opolu, Strzelcach Opolskich, których spotykam Dziećmarów, Babice, Bernacice i otaczam modlitwą już tych, których spotka. Gdzie??? Gdzie mnie posyłasz Panie!!!!

123zycie